Few
Art.: 1000000000
WATERRO AQUARIUM 100G-H1812-DI Reverse Osmosis System (Encapsulated Membrane)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 12*20*38 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Output voltage,V | -- |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | NO TANK |
| Membrane housing size | Encapsulated |
| Replacement cartridge | Inline QF 2.0'' |
| Membrane model | WR-1812-100 |
| Model | AQUARIUM 100G-H1812 DI |
Properties
€45/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Enought
Art.: 1000000010
WATERRO CORALIS 100G-H1812 Reverse Osmosis System (Membrane Inside)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 12*20*38 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Output voltage,V | -- |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | NO TANK |
| Membrane housing size | Encapsulated |
| Replacement cartridge | Inline QF 2.0'' |
| Membrane model | WR-1812-100 |
| 1 STEP | WATERRO Inline QF 2.0″ PP Cartridge – 1 µm |
| Model | AQUARIUM 100G-H1812 DI |
| 2 STEP | WATERRO Membrane 100GPD model: DW-1812-100 |
| 3 STEP | WATERRO Inline QF 2.0″ Post Carbon Cartridge |
Properties
€40/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000020
WATERRO AQUARIUS 100G-H1812-DI Reverse Osmosis System (Membrane Inside)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 16*41*44 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Output voltage,V | -- |
| Brand Name | WATERRO |
| Membrane housing size | Membrane Housing 1812/2012 QUICK |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-1812-100 |
| Model | AQUARIUS 100G-H1812-DI |
Properties
€94/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000040
WATERRO BALANCE 75G Reverse Osmosis System (Encapsulated Membrane)
| QTY per box | 5,00 |
| Box size W*L*H, cm | 56*41*39 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Machine size W*L*H, cm | 9*38*31 |
| Brand Name | WATERRO |
| Membrane housing size | Encapsulated |
| Membrane model | WATERRO Ultra filtration membrane model: Inline QF |
| Model | BALANCE 75 |
Properties
€129/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000100
WATERRO CLASSIC 100G-H1812 Reverse Osmosis System with 3G Plastic Tank (Membrane Inside)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 16*41*44 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Output voltage,V | -- |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | Water storage plastic tank 3.0G |
| Membrane housing size | Membrane Housing 1812/2012 QUICK |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-1812-100 |
| Model | CLASSIC 100G-H1812 |
Properties
€133/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000200
WATERRO OPTIMUM 100G-H1812 Reverse Osmosis System with 3G Plastic Tank (Membrane Inside)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 23*41*49 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | Water storage plastic tank 3.0G |
| Membrane housing size | Membrane Housing 1812/2012 QUICK |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-1812-100 |
| Model | OPTIMUM 100G-H1812 |
Properties
€169/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Enought
Art.: 1000000250
WATERRO PRESTIGE 100G-H1812 Reverse Osmosis System with 3G Plastic Tank (Membrane Inside)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 23*41*49 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | Water storage plastic tank 3.0G |
| Membrane housing size | Membrane Housing 1812/2012 QUICK |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-1812-100 |
| Gross Weight,kg | 9 |
| Model | PRESTIGE 100G-H1812 |
Properties
€179/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
WATERRO INLINE PRESTIGE 100G-H1812 Reverse Osmosis System with 3G Plastic Tank (Capsulated Membrane)
Many
Art.: 1000000260
WATERRO INLINE PRESTIGE 100G-H1812 Reverse Osmosis System with 3G Plastic Tank (Capsulated Membrane)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 24*38*38 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | Water storage plastic tank 3.0G |
| Membrane housing size | Encapsulated |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-1812-100 |
| Gross Weight,kg | 9 |
Properties
€175/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000300
WATERRO PREMIUM 100G-H1812 Reverse Osmosis System with 3G Plastic Tank (Membrane Inside)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 23*41*49 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | Water storage plastic tank 3.0G |
| Membrane housing size | Membrane Housing 1812/2012 QUICK |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-1812-100 |
| Model | PREMIUM 100G-H1812 |
Properties
€195/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000310
WATERRO SPACE 100G-H1812 Reverse Osmosis System with 2G Plastic Tank (Membrane Inside)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 15*40*56 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Machine size W*L*H, cm | 10*33*43 |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | Water storage plastic tank 2.0G |
| Membrane housing size | Encapsulated |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | Inline QF 2.0'' |
| Membrane model | Capsulated membrane 100G |
| Model | SPACE 100G-H1812 |
Properties
€179/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000320
WATERRO SHARK 100G-H1812 Reverse Osmosis System with 2G Plastic Tank (Membrane Inside)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 15*40*56 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Machine size W*L*H, cm | 10*33*43 |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | Water storage plastic tank 2.0G |
| Membrane housing size | Encapsulated |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | Inline QF 2.0'' |
| Membrane model | Capsulated membrane 100G |
| Model | SHARK 100G-H1812 |
Properties
€198/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000330
WATERRO NOVA ALFA 100G-UVLED Reverse Osmosis System with 3.2G Plastic Tank(Membrane Inside)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 15*40*56 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Machine size W*L*H, cm | 10*33*43 |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | Water storage plastic tank 2.0G |
| Membrane housing size | Membrane Housing 1812/2012 QUICK |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | Inline QF 2.0'' |
| Membrane model | Capsulated membrane 100G |
| Model | ALFA 100G-UVLED |
| 5 STEP | WATERRO Inline QF 2.0″ Post Carbon Cartridge |
Properties
€210/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000360
WATERRO AQUARIUS 400G-H3013-DI Reverse Osmosis System (Membrane Inside)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 16*41*44 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Output voltage,V | -- |
| Brand Name | WATERRO |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3013 |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-3013-400 |
| Model | AQUARIUS 400G-H3013-DI |
Properties
€119/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Enought
Art.: 1000000370
WATERRO BALANCE 400G-3013*1 Direct Flow Reverse Osmosis System (Membrane Inside)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 23*41*49 |
| Type | Direct flow Reverse Osmosis system |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | NO TANK |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3013 |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-3013-400 |
| Model | BALANCE 400G-3013*1 |
Properties
€152.90/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Enought
Art.: 1000000380
WATERRO BALANCE 1600G-3213*2 Direct Flow Reverse Osmosis System (Membrane Inside)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 23*41*49 |
| Type | Direct flow Reverse Osmosis system |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | NO TANK |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3213 |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-3013-400 |
| Model | BALANCE 1600G-3213*2 |
Properties
€289/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000400
WATERRO OPTIMUM 400G-3013*1 Direct Flow Reverse Osmosis System
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 23*41*49 |
| Type | Direct flow Reverse Osmosis system |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | NO TANK |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3013 |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-3013-400 |
| Model | OPTIMUM 400G-3013*1 |
Properties
€235/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000420
WATERRO OPTIMUM 800G-3013*2 Direct Flow Reverse Osmosis System
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 23*41*49 |
| Type | Direct flow Reverse Osmosis system |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | NO TANK |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3013 |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-3013-400 |
| Model | OPTIMUM 800G-3013*1 |
Properties
€239/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000490
WATERRO PRESTIGE 800G-3013*2 Direct Flow Reverse Osmosis System (Membrane Inside)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 25*41*58 |
| Type | Direct flow Reverse Osmosis system |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | NO TANK |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3013 |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-3013-400 |
| Model | PRESTIGE 800G-3013*2 |
Properties
€295/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000500
WATERRO PREMIUM 800G-3013*2 Direct Flow Reverse Osmosis System (Membrane Inside)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 25*41*58 |
| Type | Direct flow Reverse Osmosis system |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | NO TANK |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3013 |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-3013-400 |
| Model | PREMIUM 800G-3013*2 |
Properties
€310/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000510
WATERRO PRESTIGE 800G-3113*1 Direct Flow Reverse Osmosis System(Membrane inside)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 25*41*58 |
| Type | Direct flow Reverse Osmosis system |
| Output voltage,V | 36V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | NO TANK |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3113 |
| Voltage,V | 36V |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-3113-800 |
| Model | PRESTIGE 800G-3113*1 |
Properties
€335/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click









