Enought
Art.: 1000000600
WATERRO BUSINESS 800G SLIM (800G-3213) Direct Flow Reverse Osmosis System
| Type | Direct flow Reverse Osmosis system |
| Brand Name | WATERRO |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3213 |
| Voltage,V | 36V |
| Model | BUSINESS 1600G SLIM |
Properties
€335/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Enought
Art.: 1000000610
WATERRO BUSINESS 1600G SLIM (1600G-3213*2) Direct Flow Reverse Osmosis System
| Type | Direct flow Reverse Osmosis system |
| Brand Name | WATERRO |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3213 |
| Voltage,V | 36V |
| Model | BUSINESS 1600G SLIM |
Properties
€415/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Few
Art.: 1000000620
WATERRO BUSINESS 1600G BB (1600G-3213*2) Direct Flow Reverse Osmosis System
| Type | Direct flow Reverse Osmosis system |
| Brand Name | WATERRO |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3213 |
| Voltage,V | 36V |
| Model | BUSINESS 1600G BB |
Properties
€535/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000640
WATERRO HoReCa 1600G-3413*1 Commercial Direct Flow RO System(Membrane inside)
| Box size W*L*H, cm | 34*48*67 |
| Type | Commercial Direct Flow RO System |
| Output voltage,V | 36V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | NO TANK |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3413 |
| Voltage,V | 36V |
| Replacement cartridge | JUMBO 10'' |
| Membrane model | WR-3413-1600 |
| Model | HoReCa 1600G-3413*1 |
Properties
€575/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Enought
Art.: 1000000650
WATERRO HoReCa MAX 3200G-3413*2 Commercial Direct Flow RO System(Membrane inside)
| Box size W*L*H, cm | 49,5*45*50 |
| Type | Commercial Direct Flow RO System |
| Output voltage,V | 36V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | NO TANK |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3413 |
| Voltage,V | 220V |
| Replacement cartridge | BIG BLUE 10'' |
| Membrane model | WR-3113-800 |
Properties
€790/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Out of stock
Art.: 1000000630
WATERRO BUSINESS 1600G-3113*2 Direct Flow Reverse Osmosis System
| Box size W*L*H, cm | 49,5*45*50 |
| Type | Direct flow Reverse Osmosis system |
| Output voltage,V | 36V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | NO TANK |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3113 |
| Voltage,V | 36V |
| Replacement cartridge | BIG BLUE 10'' |
| Membrane model | WR-3113-800 |
| Model | BUSINESS 1600G-3113*2 |
Properties
€535/pcs.
For preorder
Our managers will contact you and clarify the terms of the order
