Many
Art.: 1000000310
WATERRO SPACE 100G-H1812 Reverse Osmosis System with 2G Plastic Tank (Encapsulated Membrane)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 15*40*56 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Machine size W*L*H, cm | 10*33*43 |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | Water storage plastic tank 2.0G |
| Membrane housing size | Encapsulated |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | Inline QF 2.0'' |
| Membrane model | Capsulated membrane 100G |
| Model | SPACE 100G-H1812 |
Properties
€179/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000320
WATERRO SHARK 100G-H1812 Reverse Osmosis System with 2G Plastic Tank (Membrane Inside)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 15*40*56 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Machine size W*L*H, cm | 10*33*43 |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | Water storage plastic tank 2.0G |
| Membrane housing size | Encapsulated |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | Inline QF 2.0'' |
| Membrane model | Capsulated membrane 100G |
| Model | SHARK 100G-H1812 |
Properties
€198/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000330
WATERRO NOVA ALFA 100G-UVLED Reverse Osmosis System with 3.2G Plastic Tank(Membrane Inside)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 15*40*56 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Machine size W*L*H, cm | 10*33*43 |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | Water storage plastic tank 2.0G |
| Membrane housing size | Membrane Housing 1812/2012 QUICK |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | Inline QF 2.0'' |
| Membrane model | Capsulated membrane 100G |
| Model | ALFA 100G-UVLED |
| 5 STEP | WATERRO Inline QF 2.0″ Post Carbon Cartridge |
Properties
€210/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000530
WATERRO ELEGANCE 1600G-3013*2 Direct Flow Reverse Osmosis System
| Box size W*L*H, cm | 23*53*46,5 |
| Type | Direct flow Reverse Osmosis system |
| Machine size W*L*H, cm | 14,5*47*37 |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | NO TANK |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3013 |
| Voltage,V | 24V |
| Computer board | Computer board «ELEGANCE-36» |
| Replacement cartridge | Inline QF 2.0'' |
| Membrane model | WR-3013-800 |
| Pure water flow, L/min | 3.0-3.5 |
| Model | ELEGANCE 1600G-3013*2 |
Properties
€390/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000540
WATERRO COMFORT 800G-3013*1 Direct Flow Reverse Osmosis System
| Box size W*L*H, cm | 23*53*46,5 |
| Type | Direct flow Reverse Osmosis system |
| Machine size W*L*H, cm | 16*43*40 |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | NO TANK |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3013 |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-3013-800 |
| Model | COMFORT 800G-3013*1 |
Properties
€340/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000545
WATERRO OBSIDIAN 800G-3013*1 Direct Flow Reverse Osmosis System
| Box size W*L*H, cm | 23*53*46,5 |
| Type | Direct flow Reverse Osmosis system |
| Machine size W*L*H, cm | 16*43*40 |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | NO TANK |
| Текст с акцией | Special Offer ! |
| Product of the day | Yes |
| Ссылка для кнопки «Подобрать аналог» | Similar goods |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3013 |
| Voltage,V | 24V |
| Computer board | Computer board «COMFORT-24» |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-3013-800 |
| Model | OBSIDIAN 800G-3013*1 |
Properties
€272 /pcs.
€340
-20%
Saving €68
Add to cart
Buy in 1 click
Enought
Art.: 1000000550
WATERRO SKY 800G-3013*1 Direct Flow Reverse Osmosis System (Membrane Inside)
| Box size W*L*H, cm | 23*53*46,5 |
| Type | Direct flow Reverse Osmosis system |
| Machine size W*L*H, cm | 16*43*40 |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | NO TANK |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3013 |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-3013-800 |
| Model | SKY 800G-3013*1 |
Properties
€340/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Enought
Art.: 1000000560
WATERRO MOON 400G-3013*1 Reverse Osmosis System with Built-in Storage Tank (Membrane Inside)
| Box size W*L*H, cm | 23*53*46,5 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Machine size W*L*H, cm | 16*43*40 |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | 1L |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3013 |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-3013-800 |
| Model | MOON 400G-3013*1 |
Properties
€315/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000570
WATERRO COSMO 400G-3013*1 Reverse Osmosis System with Built-in Storage Tank
| Box size W*L*H, cm | 23*53*46,5 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Machine size W*L*H, cm | 16*43*40 |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | 1L |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3013 |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-3013-800 |
| Model | COSMO 400G-3013*1 |
Properties
€339/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000580
WATERRO VISION COSMO-6 800G-3013*1 UV LED Reverse Osmosis System with Built-in Storage Tank (MB)
| Box size W*L*H, cm | 23*58*48 |
| Type | Domestic Reverse Osmosys system |
| Machine size W*L*H, cm | 16*43*40 |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | 1L |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3013 |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-3013-800 |
| Model | COSMO-6 800G-3013*1 UV LED |
Properties
€370/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 1000000590
WATERRO NOVA ENIGMA 800G-3013*1 UV LED Direct Flow Reverse Osmosis System (Membrane Inside)
| Box size W*L*H, cm | 19*51*47 |
| Type | Direct flow Reverse Osmosis system |
| Machine size W*L*H, cm | 13*38*40,5 |
| Output voltage,V | 24V |
| Brand Name | WATERRO |
| RO tank Size,G | NO TANK |
| Membrane housing size | Membrane Housing 3013 |
| Voltage,V | 24V |
| Replacement cartridge | SLIM 10'' |
| Membrane model | WR-3013-800 |
| 1 STEP | WATERRO SLIM 10″ CTO Carbon Cartridge – 5 µm |
| Model | NOVA ENIGMA 800G-3013*1 |
| 2 STEP | WATERRO SLIM 10″ PP Cartridge – 1 µm |
| 3 STEP | WATERRO Membrane 800GPD model: WR-3013-800 |
| 5 STEP | WATERRO NOVA UV LED 2LPM- 24V |
Properties
€360/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
