Many
Art.: 2000000660
WATERRO 10W Submersible UV Sterilizer – for 100L Tank
| Normal power,W | 10W |
| Frequency,Hz | 50Hz |
| Set | Full: including lamp and transformer |
| Tank volume,L | 100L |
| Brand Name | WATERRO |
| UV intensity, uW/cm2 | 23 |
| UV wave length,nm | 253,7nm |
| Voltage,V | 220V |
| UV lamp length,mm | 292 |
| UV lamp diameter,mm | 15 |
| Water pressure,Max | 8Bar |
| Quartz Sleeve diameter,mm | 40°C |
| UV lamp lifetime,H | 8000 |
Properties
€39.90/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 2000000680
WATERRO 15W Submersible UV Sterilizer – for 150L Tank
| Normal power,W | 15W |
| Frequency,Hz | 50Hz |
| Set | Full: including lamp and transformer |
| Tank volume,L | 150L |
| Brand Name | WATERRO |
| UV intensity, uW/cm2 | 35 |
| UV wave length,nm | 253,7nm |
| Voltage,V | 220V |
| UV lamp length,mm | 383 |
| UV lamp diameter,mm | 15 |
| Water pressure,Max | 8Bar |
| Quartz Sleeve diameter,mm | 40°C |
| UV lamp lifetime,H | 8000 |
Properties
€44.90/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 2000000720
WATERRO 80W Submersible UV Sterilizer – for 1500L Tank
| Normal power,W | 80W |
| Frequency,Hz | 50Hz |
| Set | Full: including lamp and transformer |
| Tank volume,L | 1500L |
| Brand Name | WATERRO |
| UV intensity, uW/cm2 | 260 |
| UV wave length,nm | 253,7nm |
| Voltage,V | 220V |
| UV lamp length,mm | 846 |
| UV lamp diameter,mm | 15 |
| Water pressure,Max | 8Bar |
| Quartz Sleeve diameter,mm | 40°C |
| UV lamp lifetime,H | 16000 |
Properties
€103.90/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
