Enought
Art.: 2000001300
WATERRO SMART-FLOW UV Electronic Ballast 6W (1/4" Flow Switch Included)
| QTY per box | 20 |
| Box size W*L*H, cm | 43*36*34 |
| Normal power,W | 6W |
| Set | Transformer, flow switch |
| Brand Name | WATERRO |
| Inlet/Outlet(inch) | 1/4'' |
| Voltage,V | 220V |
| Flow switch, inch | ¼’’ |
Properties
€30/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 2000001310
WATERRO SMART-FLOW UV Electronic Ballast 12W (1/4" Flow Switch Included)
| QTY per box | 20 |
| Box size W*L*H, cm | 43*36*34 |
| Normal power,W | 12W |
| Set | Transformer, flow switch |
| Brand Name | WATERRO |
| Inlet/Outlet(inch) | 1/4'' |
| Voltage,V | 220V |
| Flow switch, inch | ¼’’ |
Properties
€30/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Enought
Art.: 2000001330
WATERRO SMART-FLOW UV Electronic Ballast 55W (3/4" Flow Switch Included)
| QTY per box | 20 |
| Box size W*L*H, cm | 43*36*34 |
| Normal power,W | 55W |
| Set | Transformer, flow switch |
| Brand Name | WATERRO |
| Inlet/Outlet(inch) | 3/4'' |
| Voltage,V | 220V |
| Flow switch, inch | ¾’’ |
Properties
€50/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 2000001370
WATERRO SMART-PRO UV Electronic Ballast 55W (3/4" Flow Switch Included, Grounded)
| Normal power,W | 55W |
| Brand Name | WATERRO |
| Voltage,V | 220V |
| Flow switch, inch | ¾’’ |
Properties
€65.80/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Few
Art.: 2000001380
WATERRO SMART-PRO UV Electronic Ballast 80W (1" Flow Switch Included, Grounded)
| Normal power,W | 80W |
| Brand Name | WATERRO |
| Voltage,V | 220V |
| Flow switch, inch | 1’’ |
Properties
€70.80/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Many
Art.: 2000001400
WATERRO SMART-PRO UV Electronic Ballast 6W (1/4" Flow Switch Included)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 14*9*12 |
| Normal power,W | 6W |
| Set | Transformer, flow switch |
| Brand Name | WATERRO |
| Inlet/Outlet(inch) | 1/4'' |
| Voltage,V | 220V |
| Flow switch, inch | ¼’’ |
Properties
€67/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Enought
Art.: 2000001410
WATERRO SMART-PRO UV Electronic Ballast 16W (3/8" Flow Switch Included)
| QTY per box | 1 |
| Box size W*L*H, cm | 14*9*12 |
| Normal power,W | 16W |
| Set | Transformer, flow switch |
| Brand Name | WATERRO |
| Inlet/Outlet(inch) | 3/8'' |
| Voltage,V | 220V |
| Flow switch, inch | 3/8’’ |
Properties
€72/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
WATERRO SMART-PRO UV Electronic Ballast 6W (1/4" Flow Switch Included, Grounded, PHILIPS Compatible)
Enought
Art.: 2000001420
WATERRO SMART-PRO UV Electronic Ballast 6W (1/4" Flow Switch Included, Grounded, PHILIPS Compatible)
| Normal power,W | 6W |
| Brand Name | WATERRO |
| Voltage,V | 220V |
| Flow switch, inch | ¼’’ |
Properties
€56.40/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
WATERRO SMART-PRO UV Electronic Ballast 11W (1/4" Flow Switch Included, Grounded, PHILIPS Compatible
Enought
Art.: 2000001430
WATERRO SMART-PRO UV Electronic Ballast 11W (1/4" Flow Switch Included, Grounded, PHILIPS Compatible
| Normal power,W | 12W |
| Brand Name | WATERRO |
| Voltage,V | 220V |
| Flow switch, inch | ¼’’ |
Properties
€56.40/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Enought
Art.: 2000001450
WATERRO SMART-PRO UV Electronic Ballast 55W (1" Flow Switch Included, Grounded, PHILIPS Compatible)
| Normal power,W | 55W |
| Brand Name | WATERRO |
| Voltage,V | 220V |
| Flow switch, inch | 1’’ |
Properties
€71.80/pcs.
Add to cart
Buy in 1 click
Out of stock
Art.: 2000001320
WATERRO SMART-FLOW UV Electronic Ballast 25W (1/2" Flow Switch Included)
| QTY per box | 20 |
| Box size W*L*H, cm | 43*36*34 |
| Normal power,W | 25W |
| Set | Transformer, flow switch |
| Brand Name | WATERRO |
| Inlet/Outlet(inch) | 1/2'' |
| Voltage,V | 220V |
| Flow switch, inch | ½’’ |
Properties
€40/pcs.
For preorder
Our managers will contact you and clarify the terms of the order
Out of stock
Art.: 2000001340
WATERRO SMART-PRO UV Electronic Ballast 6W (1/4" Flow Switch Included, Grounded)
| Normal power,W | 6W |
| Brand Name | WATERRO |
| Voltage,V | 220V |
| Flow switch, inch | ¼’’ |
Properties
€55.40/pcs.
For preorder
Our managers will contact you and clarify the terms of the order
Out of stock
Art.: 2000001350
WATERRO SMART-PRO UV Electronic Ballast 12W (1/4" Flow Switch Included, Grounded)
| Normal power,W | 12W |
| Brand Name | WATERRO |
| Voltage,V | 220V |
| Flow switch, inch | ¼’’ |
Properties
€55.40/pcs.
For preorder
Our managers will contact you and clarify the terms of the order
Out of stock
Art.: 2000001360
WATERRO SMART-PRO UV Electronic Ballast 25W (1/2" Flow Switch Included, Grounded)
| Normal power,W | 25W |
| Brand Name | WATERRO |
| Voltage,V | 220V |
| Flow switch, inch | ½’’ |
Properties
€60.40/pcs.
For preorder
Our managers will contact you and clarify the terms of the order
WATERRO SMART-PRO UV Electronic Ballast 25W (1/2" Flow Switch Included, Grounded, PHILIPS Compatible
Out of stock
Art.: 2000001440
WATERRO SMART-PRO UV Electronic Ballast 25W (1/2" Flow Switch Included, Grounded, PHILIPS Compatible
| Normal power,W | 25W |
| Brand Name | WATERRO |
| Voltage,V | 220V |
| Flow switch, inch | ½’’ |
Properties
€61.20/pcs.
For preorder
Our managers will contact you and clarify the terms of the order
